1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 15 lat
  • Dancing w Marynopolu
  • 75 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • Piszę, moje myśli błądzą
  • Męskiego Zespołu Obrzędowego w Budkach
  • 60 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Księżej
Previous
Next

REGULAMIN GMINNEGO ŚWIĘTA SPORTU

Zawody rozpoczynają się  w dniu 2 czerwca 2017r. na boisku sportowym w Trzydniku Dużym o godz. 9.15 prezentacją drużyn.
REGULAMIN 
GMINNEGO ŚWIĘTA SPORTU ( SZKOŁA PODSTAWOWA  - klasy IV,V,VI i I-III)

Czytaj więcej »

Dancing w Marynopolu

GMINNY OŚRODEK KULTURY w TRZYDNIKU DUŻYM zaprasza Seniorów 60+ na Dancing połączony ze SPOTKANIEM INTEGRACYJNYM z SENIORAMI ze Świdnika i Gościeradowa. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym.

Czytaj więcej »

Wakacje w GOK Trzydnik Duży

WAKACJE
Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY
W TRZYDNIKU DUŻYM
Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 15 lat

Czytaj więcej... 

REGULAMIN
GMINNEGO ŚWIĘTA SPORTU
( SZKOŁA PODSTAWOWA - klasy IV,V,VI i I-III)

Organizatorzy i sponsorzy:

UG Trzydnik Duży
GOK Trzydnik Duży
Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy UG.

1.Zawody rozpoczynają się w dniu 2 czerwca 2017r. na boisku sportowym w Trzydniku Dużym o godz. 9.15 prezentacją drużyn.

2.Przewidziano następujące konkurencje:

- Bieg na 60 m.
- Bieg na 600 m.(chłopcy z klas VI i gimnazjum – 800 m.)
- Skok w dal – 2 skoki (pomiar z miejsca odbicia w strefie)
- Pchnięcie kulą (nie dotyczy grupy kl.IV ) – 2 kolejki
- Sztafeta 4 x ½ okrążenia
- Turniej piłki nożnej dla chłopców z klas I-III (5 + 1) i 2 rezerwowych
- Sprawnościowy tor przeszkód dla pozostałych dzieci z klas I, II,III ( tor: bieg slalomem, przejście pod płotkami, przenoszenie piłki lekarskiej, skok na piłce gumowej)- konkurencja z pomiarem czasu bez podziału na płeć
- Piłka nożna chłopców - rozegrana zostanie na Orlik2012 w innym terminie
- Piłka nożna dziewcząt - rozegrana zostanie na Orlik2012 w innym terminie

3.Młodzież podzielona zostanie na 3 grupy: kl.IV, kl.V, kl.VI

4.Każda szkoła ma prawo wytypować nie więcej niż 2 zawodników w poszczególnych dyscyplinach lekkoatletycznych i po 3 zawodników z każdej klasy I,II,III do sztafety sprawnościowej.

5.Uczeń biorący udział w zmaganiach lekkoatletycznych może występować tylko w dwóch dyscyplinach. Punkt ten nie dotyczy sztafety gdzie skład ustalany jest dowolnie.

6.Opiekunowie reprezentacji proszeni są o współpracę z organizatorami imprezy

7.5 minut po zakończeniu każdej dyscypliny odbywać się będzie się rozdanie medali w konkurencjach indywidualnych a po zakończeniu gier w zmaganiach zespołowych.
   Imienne zgłoszenia do zawodów należy składać do 31 maja 2017r. . e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) lub osobiście do p. R. Nowosada

8.Organizatorzy zapewniają 1 ciepły posiłek oraz przywóz i odwóz zawodników do szkół wg. ustalonego harmonogramu.

9.Informacje w sprawie zawodów można uzyskać u p. R. Nowosada osobiście lub telefonicznie - praca 873 12 19 , dom 873 19 66.

Organizatorzy.

Galeria

Brak grafik
1022753
Dzisiaj
Wczoraj
Wszystkie
100
85
1022753

Kto jest online

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.


Polecamy

 



 

 

 

http://worldpc.pl/