1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • E-Kuchnia Blog - Warsztaty Medialne
  • WAKACJE Z GOK TRZYDNIK 2 - 6 LIPCA
  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE 2017/2018
  • 80 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • 19 POWIATOWE SPOTKANIA POETÓW „STACJA POEZJA”
  • Piszę, moje myśli błądzą
  • Męskiego Zespołu Obrzędowego w Budkach
  • 60 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Księżej
Previous
Next

Spektakl ,,Proszę Słonia”

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym zaprasza wszystkie chętne dzieci w wieku 4-10 lat na BEZPŁATNY wyjazd do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. 
Wyjazd z GOK Trzydnik Duży 4 lipca (środa) godzina 10.00 


Czytaj więcej >>

ü ORGANIZATOR NAGRODZI NAJLEPSZE PRACE KONKURSOWE, które będą prezentowane na wystawie w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym w dniach od 5 kwietnia do 5 maja  2018  roku.

Piknik z potańcówką w Marynopolu

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym zaprasza Seniorów w wieku 60+ na piknik z potańcówką w Marynopolu. Odjazd z Gminnego Ośrodka Kultury o godzinie 17:45.   Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału w pikniku do dnia 29 czerwca.

Czytaj więcej »

 

 

Wakacje z GOK Trzydnik Duży 2 - 6 lipca

W PROGRAMIE m.in: kulinaria, gry i zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne i muzyczne oraz zajęcia sportowe.
Zapisy na zajęcia do 22 czerwca.
Wycieczka do ENERGYLANDII w ZATORZE 6 lipca. Zapisy na wycieczkę do 28 czerwca.

Czytaj więcej »

 

Protokół z rozstrzygnięcia Konkursu Plastycznego „Wnukowie i Dziadkowie - Międzypokoleniowa Magia”

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym

25 października 2012 roku  

 

We wrześniu 2012 roku Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, w związku z Europejskim Rokiem Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej, ogłosił Konkurs Plastyczny „Wnukowie i Dziadkowie - Międzypokoleniowa Magia”. Adresowany był on do uczniów szkół podstawowych i przedszkoli. Na konkurs napłynęło 26 prac w 4 kategoriach wiekowych:

  • I kategoria - czterolatki i pięciolatki,
  • II kategoria - klasa „0”,
  • III kategoria - klasy I - III,
  • IV kategoria - klasy IV - VI.

Jury w składzie: Teresa Przypis, Katarzyna Kotuła, Sławomir Nowak, po wnikliwym obejrzeniu prac konkursowych postanowiła przyznać:

Kategoria czterolatki i pięciolatki:
I miejsce - Szymon Serafin z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,
II miejsce - Anita Tryka z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,
III miejsce - Małgorzata Pluder z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,

Kategoria klasa „0”:    
I miejsce - Kinga Kościesza  z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,          
II miejsce - Przemysław Biss  z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,
III miejsce - Weronika Krajewska z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,

Kategoria klasy I - III:
I miejsce - Oskar Antosiewicz z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,
II miejsce - Aleksandra Serwatka z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w  Woli Trzydnickiej. 

Jury w tej kategorii postanowiło przyznać także wyróżnienie dla Mileny Wójcik z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w  Woli Trzydnickiej.

Kategoria klasy IV - VI:
I miejsce - Łukasz Nawrocki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzeczycy Księżej,
II miejsce - Ela Ziółkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzeczycy Księżej,
III miejsce - Julia Jarosz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzeczycy Księżej.

Galeria

1154790
Dzisiaj
Wczoraj
Wszystkie
230
300
1154790

Kto jest online

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.


Polecamy

 

 



 

 


logoiku

 

http://worldpc.pl/