1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • E-Kuchnia Blog - Warsztaty Medialne
  • WAKACJE Z GOK TRZYDNIK 2 - 6 LIPCA
  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE 2017/2018
  • 80 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • 19 POWIATOWE SPOTKANIA POETÓW „STACJA POEZJA”
  • Piszę, moje myśli błądzą
  • Męskiego Zespołu Obrzędowego w Budkach
  • 60 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Księżej
Previous
Next

Spektakl ,,Proszę Słonia”

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym zaprasza wszystkie chętne dzieci w wieku 4-10 lat na BEZPŁATNY wyjazd do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. 
Wyjazd z GOK Trzydnik Duży 4 lipca (środa) godzina 10.00 


Czytaj więcej >>

ü ORGANIZATOR NAGRODZI NAJLEPSZE PRACE KONKURSOWE, które będą prezentowane na wystawie w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym w dniach od 5 kwietnia do 5 maja  2018  roku.

Piknik z potańcówką w Marynopolu

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym zaprasza Seniorów w wieku 60+ na piknik z potańcówką w Marynopolu. Odjazd z Gminnego Ośrodka Kultury o godzinie 17:45.   Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału w pikniku do dnia 29 czerwca.

Czytaj więcej »

 

 

Wakacje z GOK Trzydnik Duży 2 - 6 lipca

W PROGRAMIE m.in: kulinaria, gry i zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne i muzyczne oraz zajęcia sportowe.
Zapisy na zajęcia do 22 czerwca.
Wycieczka do ENERGYLANDII w ZATORZE 6 lipca. Zapisy na wycieczkę do 28 czerwca.

Czytaj więcej »

Około 400 zawodniczek i zawodników stawiło się we wtorek 5 czerwca na stadionie w Trzydniku Dużym, by wziąć udział w 27. Gminnym Święcie Sportu.
Reprezentanci wszystkich szkół i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Olbięcina walczyli o medale w 41 konkurencjach.
Zgodnie z tradycją imprezę rozpoczął przemarsz drużyn i wciągnięcie flagi Gminnego Święta Sportu na maszt przy dźwiękach Hymnu GŚS. Zawody oficjalnie otworzył wójt gminy Trzydnik Duży Franciszek Kwiecień, który złożył uczestnikom życzenia z okazji Dnia Dziecka.

Rywalizacja odbywała się głównie w konkurencjach lekkoatletycznych z podziałem na kategorie wiekowe. Najmłodsze klasy I - III startowały w sztafecie sprawnościowej i turnieju piłki nożnej, który wygrała reprezentacja szkoły z Woli Trzydnickiej, przed Rzeczycą Księżą, Olbięcinem i Rzeczycą Ziemiańską. Dziewczęta i chłopcy z klas IV, V, VI i z gimnazjum walczyli o medale w biegach na 60 i na 600 metrów, skoku w dal i pchnięciu kulą. Rywalizację sztafet ze szkół podstawowych wśród dziewcząt wygrał Olbięcin przed Wolą Trzydnicką, Rzeczycą Ziemiańską, Rzeczycą Księżą i Łychowem. W kategorii chłopców najlepsza okazała się sztafeta z Woli Trzydnickiej, która wyprzedziła Łychów, Olbięcin i Rzeczycę Ziemiańską. Wśród nagrodzonych były drużyny, które kilka dni wcześniej rozegrały na trzydnickim "Orliku" turnieje piłki nożnej. W kategorii dziewcząt tak jak przed rokiem, wygrała Wola Trzydnicka przed Olbięcinem, Rzeczycą Ziemiańską, Rzeczycą Księżą i Łychowem.

W kategorii chłopców najlepsza również okazała się pierwsza drużyna z Woli Trzydnickiej, drugi był Olbięcin I, trzecie miejsce zajęła Rzeczyca Ziemiańska I, a na kolejnych pozycjach uplasowały się - Wola Trzydnicka II, Olbięcin II, Rzeczyca Księża, Rzeczyca Ziemiańska II i Łychów. Swój turniej między czterema drużynami rozegrali również gimnazjaliści, którzy także odebrali trofea podczas wtorkowego święta.
Szkoły otrzymały w nagrodę specjalne statuetki i sprzęt sportowy, a najlepsi zawodnicy odebrali medale. W sumie organizatorzy rozdali 320 krążków i około 400 upominków.

Uczestników dopingowali, m.in. wójt Franciszek Kwiecień, który wręczał medale, a także radni powiatowi Bożena Wilkołek i Henryk Flis, przewodniczący rady gminy Marek Kosikowski, zastępca wójta Dariusz Maciąg, dyrektorzy Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Olbięcinie, który od 1991 do 2013 roku był współorganizatorem i gospodarzem imprezy - Zbigniew Wilkołek, Anna Kot i Czesław Widomski oraz Teresa Zawadzka, wiceprzewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która jest głównym sponsorem zawodów.

Nad przebiegiem zmagań czuwał gminny koordynator sportu Robert Nowosad, a sędziami byli nauczyciele wychowania fizycznego, wspierani przez gimnazjalistów ze Szkolnego Klubu Wolontariusza i wolontariuszy z Pracowni Orange.

Sportową rywalizację poprzedził występ zespołu tanecznego "Domino" z Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym, a towarzyszył jej konkurs plastyczny o tematyce antyalkoholowej oraz gry i konkursy, które poprowadziły instruktorki GOK Magdalena Ciosek i Alicja Pełka.

Galeria

1154760
Dzisiaj
Wczoraj
Wszystkie
200
300
1154760

Kto jest online

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.


Polecamy

 

  

 


logoiku

 

http://worldpc.pl/