1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Dożynki Gminne 2017
  • Dancing w Marynopolu
  • 75 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • Piszę, moje myśli błądzą
  • Męskiego Zespołu Obrzędowego w Budkach
  • 60 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Księżej
Previous
Next

Dożynki Gminne 2017

26, 27 SIERPNIA 
STADION TRZYDNIK DUŻY
Wystawy wieńców dożynkowych
Stoiska - Sołectwa, Policja, ODR, LGD, GKRPA, KRUS
OPS - KAMPANIA SPOŁECZNA na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Czytaj więcej »

 

Dancing w Marynopolu

GMINNY OŚRODEK KULTURY w TRZYDNIKU DUŻYM zaprasza Seniorów 60+ na Dancing połączony ze SPOTKANIEM INTEGRACYJNYM z SENIORAMI ze Świdnika i Gościeradowa. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym.

Czytaj więcej »

Wakacje w GOK Trzydnik Duży

WAKACJE
Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY
W TRZYDNIKU DUŻYM
Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 15 lat

Czytaj więcej... 

Protokół z obrad Jury
18 Powiatowego Przeglądu Kolęd, Pastorałek i Zespołów Kolędniczych

12 stycznia

Jury w składzie:
Lidia Tryka - instruktor d. folkloru w Janowskim Ośrodku Kultury;
Iwona Niewczas - główny instruktor ds. teatru w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie;
Dorota Laskowska - pedagog i bibliotekarz w Publicznym Gimnazjum w Trzydniku Dużym;
Andrzej Gotner - inspektor w Wydziale Promocji w Starostwie Powiatowym w Kraśniku;
po obejrzeniu występów 6 grup teatralnych postanowiło przyznać:
Wyróżnienie I stopnia dla:
Koło Teatralne ALTER EGO z Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu
Opiekun artystyczny: Justyna Wolszczakowska, Joanna Koniarczyk, ks. Rafał Olszówka
Teatr KROPKA ze Szkoły Podstawowej w Terpentynie
Opiekun artystyczny: Barbara Rodzik
Zespół CHEASTER ze Szkoły Podstawowej w Ludmiłówce
Opiekun artystyczny: Marta Łuszczak
Wyróżnienie II stopnia dla:
Klasa IIIa i IIIb z Zespołu Placówek Oświatowych w Gościeradowie
Opiekun artystyczny: Mariola Bancer, Karolina Biss
Zespół ZERÓWCZAKI z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Terpentynie
Opiekun artystyczny: Teresa Wróbel, Marianna Krasnowska
Zespół KAROLOWA DZIATWA ze Szkoły Podstawowej w Moniakach
Opiekun artystyczny: Anna Mikos, Anna Płecha

13 stycznia
Jury w składzie:
Iwona Niewczas - instruktor Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie,
Dorota Laskowska - pedagog w Publicznym Gimnazjum w Trzydniku Dużym,
Robert Dorosz - instruktor muzyki w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku,
Andrzej Gotner - inspektor Wydziału Promocji w Starostwie Powiatowym w Kraśniku,
po wysłuchaniu wszystkich podmiotów wykonawczych, biorąc pod uwagę kryteria oceny, postanowiło przyznać następujące nagrody:
KATEGORIA SOLISTA
Nagroda główna:
Bartosz Mulier - Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
Edyta Świderek - Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym
Aleksandra Zięba - Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
Dominika Jaśkiewicz - Zespół Szkół w Annopolu
Julia Woźniak - Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym
Julia Bartoś - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kraśniku
Lucia Luperto - Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
Wyróżnienie:
Letycja Łyszczarz - Studio Muzyki Rozrywkowej i Jazzu J'SOUND
Dominika Mazur - Publiczne Gimnazjum w Stróży
Julia Nycz - Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
Nagroda za udział:
Maciej Biernacki - Centrum Kultury w Annopolu
Izabela Chmiel - Gminny Ośrodek Kultury w Dzierzkowicach
Barbara Szwarnowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Kraśniku
Blanka Przerwa - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Kraśniku
Jacek Suszko - Centrum Kultury w Annopolu
Ernest Hajdas - Szkoła Podstawowa w Kowalinie
Magdalena Miśkiewicz - Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym
Kinga Skotnicka - Gminny Ośrodek Kultury w Gościeradowie
Emilia Machulak - Publiczne Gimnazjum w Stróży
Oliwia Konopa - Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
Amelia Filipczak - Szkoła Dobrej Muzy
Natalia Pomykała - Publiczne Gimnazjum w Stróży
Małgorzata Markowska - Gminny Ośrodek Kultury w Gościeradowie
Agata Suszko - Centrum Kultury w Annopolu
Natalia Gwóźdź - Centrum Kultury w Annopolu
Katarzyna Fiut - Publiczne Gimnazjum w Dużym
Dawid Zbęk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Trzydnickiej
Aleksandra Zawół - Publiczna szkoła Podstawowa w Woli Trzydnickiej
KATEGORIA ZESPÓŁ WOKALNY i ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY
Nagroda główna:
Zespół wokalno-instrumentalny SEKRET z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Kraśniku
Zespół BŁĘKITNE KORALE z Gminnego Domu Kultury w Zakrzówku
Zespół ludowy KRZEMIEŃ ze Szkoły Podstawowej w Świeciechowie
Wyróżnienie:
Zespół SING z Zespołu Placówek Oświatowych w Terpentynie
Zespół EFFATHA z Parafii w Stróży
Zespół TĘCZOWE NUTKI ze Szkoły Podstawowej w Stróży
Zespół ALLEGRO z Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
Nagroda za udział:
Zespół wokalny KARAT z Zespołu Szkół w Księżomierzy
Duet z Zespołu Szkół w Wólce Gościeradowskiej

14 stycznia
Jury w składzie:
Iwona Niewczas - główny instruktor ds. teatru w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie,
Dorota Laskowska - pedagog w Publicznym Gimnazjum w Trzydniku Dużym,
Andrzej Gotner - inspektor Wydziału Promocji w Starostwie Powiatowym w Kraśniku,
po wysłuchaniu i obejrzeniu wszystkich podmiotów wykonawczych, biorąc pod uwagę regulaminowe kryteria oceny, postanowiło przyznać następujące nagrody:
W kategorii zespołów wokalnych, wokalnych z akompaniamentem i wokalno-instrumentalnych
Nagrodę w wysokości 200 zł otrzymują:
1.Koło Gospodyń Wiejskich w Trzydniku Dużym
2.Koło Gospodyń Wiejskich w Łychowie
3.Zespół „Małe Bajoro" z Dzierzkowic
4.Zespół Śpiewaczy z Dzierzkowic Woli
5.Zespół Śpiewaczo-Obrzędowy „Blinowianki"
6.Zespół Śpiewaczy z Dzierzkowic Zastawia
7.Męski Zespół Śpiewaczy „Majdaniacy"
8.Zespół „Young and Full of Energy" z Gościeradowa
Wyróżnienie w wysokości 100 zł otrzymują:
1.Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Trzydnickiej
2.Klub Nowoczesnych Kobiet z Olbięcina
3.Zespół Ludowy z Księżomierzy
4.Zespół „Kowalanki"
Nagroda za udział w wysokości 50 zł otrzymują:
1.Teatr Wiejski w Marynopolu
2.Koło Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Księżej
3.Zespół „Fantazja" z Gościeradowa
4.Klub Seniora z Gościeradowa
5.Zespół „Senior na czasie" z Kraśnika
6.Koło Gospodyń Wiejskich w Węglinie
7.Zespół „Senior Wigor" z Salomina
8.Zespół „Czerwona Róża" z Szastarki
9.Chór „Kombatant - Kolorowa Jesień" z Kraśnika
10.Klub Seniora „Pogodna Jesień" z Kraśnika
11.Zespół „Och Baby" z Zakrzówka
12.Zespół Śpiewaczy z Sosnowej Woli
W kategorii kapel
Nagrodę w wysokości 200 zł otrzymują:
Kapela Ludowa z Trzydnika Dużego
Kapela Ludowa z Gościeradowa
Wyróżnienie w wysokości 100 zł otrzymuje:
Kapela „Swojacy" z Kraśnika
W kategorii solistów
I nagrodę otrzymuje:
Mirosław Kolasa
II nagrodę otrzymuje:
Małgorzata Rauch
III nagrodę otrzymują:
Leokadia Terelak
Hieronim Markut
W kategorii form teatralnych
Nagrodę w wysokości 400 zł otrzymuje:
Zespół „Świteź" z Węglina

 

 

Galeria

Brak grafik
1034082
Dzisiaj
Wczoraj
Wszystkie
2
195
1034082

Kto jest online

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.


Polecamy

 



 

 

 

http://worldpc.pl/