1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 15 lat
  • Dancing w Marynopolu
  • 75 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • Piszę, moje myśli błądzą
  • Męskiego Zespołu Obrzędowego w Budkach
  • 60 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Księżej
Previous
Next

REGULAMIN GMINNEGO ŚWIĘTA SPORTU

Zawody rozpoczynają się  w dniu 2 czerwca 2017r. na boisku sportowym w Trzydniku Dużym o godz. 9.15 prezentacją drużyn.
REGULAMIN 
GMINNEGO ŚWIĘTA SPORTU ( SZKOŁA PODSTAWOWA  - klasy IV,V,VI i I-III)

Czytaj więcej »

Dancing w Marynopolu

GMINNY OŚRODEK KULTURY w TRZYDNIKU DUŻYM zaprasza Seniorów 60+ na Dancing połączony ze SPOTKANIEM INTEGRACYJNYM z SENIORAMI ze Świdnika i Gościeradowa. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym.

Czytaj więcej »

Wakacje w GOK Trzydnik Duży

WAKACJE
Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY
W TRZYDNIKU DUŻYM
Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 15 lat

Czytaj więcej... 

 

Protokół z rozstrzygnięcia Konkursu Plastycznego „Wnukowie i Dziadkowie - Międzypokoleniowa Magia”

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym

25 października 2012 roku  

 

We wrześniu 2012 roku Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, w związku z Europejskim Rokiem Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej, ogłosił Konkurs Plastyczny „Wnukowie i Dziadkowie - Międzypokoleniowa Magia”. Adresowany był on do uczniów szkół podstawowych i przedszkoli. Na konkurs napłynęło 26 prac w 4 kategoriach wiekowych:

  • I kategoria - czterolatki i pięciolatki,
  • II kategoria - klasa „0”,
  • III kategoria - klasy I - III,
  • IV kategoria - klasy IV - VI.

Jury w składzie: Teresa Przypis, Katarzyna Kotuła, Sławomir Nowak, po wnikliwym obejrzeniu prac konkursowych postanowiła przyznać:

Kategoria czterolatki i pięciolatki:
I miejsce - Szymon Serafin z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,
II miejsce - Anita Tryka z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,
III miejsce - Małgorzata Pluder z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,

Kategoria klasa „0”:    
I miejsce - Kinga Kościesza  z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,          
II miejsce - Przemysław Biss  z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,
III miejsce - Weronika Krajewska z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,

Kategoria klasy I - III:
I miejsce - Oskar Antosiewicz z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie,
II miejsce - Aleksandra Serwatka z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w  Woli Trzydnickiej. 

Jury w tej kategorii postanowiło przyznać także wyróżnienie dla Mileny Wójcik z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w  Woli Trzydnickiej.

Kategoria klasy IV - VI:
I miejsce - Łukasz Nawrocki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzeczycy Księżej,
II miejsce - Ela Ziółkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzeczycy Księżej,
III miejsce - Julia Jarosz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzeczycy Księżej.

Galeria

Brak grafik
1022774
Dzisiaj
Wczoraj
Wszystkie
121
85
1022774

Kto jest online

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.


Polecamy

 



 

 

 

http://worldpc.pl/