1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Lista prezentacji konkursowych 23 edycji Wygraj Sukces
  • 19 POWIATOWE SPOTKANIA POETÓW „STACJA POEZJA”
  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE 2017/2018
  • 75 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • Piszę, moje myśli błądzą
  • Męskiego Zespołu Obrzędowego w Budkach
  • 60 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Księżej
Previous
Next

19 POWIATOWE SPOTKANIA POETÓW „STACJA POEZJA”

19 Powiatowe Spotkania Poetów „ Stacja Poezja” odbędą się 30 maja 2018 roku (środa) o godzinie 10.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym. Uczestnik Stacji Poezja prezentuje dwa wiersze o dowolnej tematyce napisane przez siebie, które osobiście czyta lub recytuje, i których nie prezentował w poprzednich latach w Trzydniku Dużym.

Czytaj więcej >>

ü ORGANIZATOR NAGRODZI NAJLEPSZE PRACE KONKURSOWE, które będą prezentowane na wystawie w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym w dniach od 5 kwietnia do 5 maja  2018  roku.

XXXVII Mały Konkurs Recytatorski 2018

Repertuar uczestnika stanowi jeden wiersz lub fragment prozy, nie prezentowany w innych konkursach, tematyka tekstu jest dowolna. Repertuaru nie wolno zmieniać na kolejnych etapach konkursu. Czas występu: do 5 minut.
Termin eliminacji: 9 maja 2018 r., godz. 9.00
Zgłoszenia do dnia: 2 maja 2018 r.

Czytaj więcej »

Kolejność prezentacji konkursowych

Kolejność prezentacji konkursowych
"WYGRAJ SUKCES" KWALIFIKACJE WSTĘPNE Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym 25 kwietnia 2018 r.

Czytaj więcej »

Protokół z rozstrzygnięcia Konkursu Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej
Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym
3 kwietnia 2018 roku

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym ogłosił Konkurs Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej, na który wpłynęło 67 prac w kategorii „dzieci i młodzież” ze szkół podstawowych w Olbięcinie, Łychowie, Woli Trzydnickiej, Rzeczycy Ziemiańskiej oraz prace w kategorii „dorośli” z kół gospodyń wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej, Trzydniku Dużym, Łychowie, Rzeczycy Księżej, Woli Trzydnickiej, Węglinku, Węglinie, Klubu Nowoczesnych Kobiet w Olbięcinie, oraz od osób indywidualnych.
Komisja konkursowa w składzie: Sławomir Nowak, Magdalena Ciosek i Łukasz Ufniarz, biorąc pod uwagę przede wszystkim zgodność przedmiotu z tradycją, samodzielność oraz staranność wykonania prac, postanowiła przyznać następujące miejsca:

 

Kategoria - DZIECI i MŁODZIEŻ
NAGRODA GŁÓWNA

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łychowie
Bartosz Topolski kl. III
Tomasz Szkutnik kl. III
Paweł Teter kl. I
Emilia Szot kl.III
Julia Szkutnik kl. III

Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie
Tomek Wieczorek kl. IV
Małgorzata Pluder kl. IV
Julia Skórka kl. IV
Bartosz Ćwikła kl. VI
Marcel Czuba kl. IV
Patrycja Ćwikła kl. I

Publiczne Przedszkole w Olbięcinie
Szymon Ożóg kl. 0
Julia Szymańska kl. 0

Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Woli Trzydnickiej
Zuzanna Szymańska kl.III
Anna Biszczak kl. V
Marta Pernal kl. IV
Karol Biernat kl. III
Filip Rak kl. I
Kinga Latawiec kl. IV
Oliwia Gorczyca kl. V

Publiczne Przedszkole w Trzydniku Dużym
Bałażej Janiszewski lat 5
Wiktoria Jargieło lat 5

Rzeczyca Ziemiańska Kolonia
Tomasz Sala kl. VII
Zuzanna Sala II Gimnazjum

DYPLOM ZA UDZIAŁ

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łychowie
Gabriela Kot kl. V
Adam Skoczylas kl. I
Rafał Skoczylas kl. VII
Jan Guzik kl. I
Sebastian Zawół kl. I

Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie
Julia Buda kl. III
Zosia Biszczak kl.III
Oliwia Sawka kl. III
Artur Buda kl. III
Szymon Buda kl. III
Julia Brodowska kl. I
Kewin Sołtys kl. II
Dominika Szymczyk kl. II
Julia Zagrodnik kl. I
Sebastian Owcarz kl. V
Damian Giełbuda kl. V
Natalia Gołąb kl. IV
Michał Mozgawa kl. II
Natalia Odrzywolska kl. V
Karolina Maciąg kl. V

Publiczne Przedszkole w Olbięcinie
Wojciech Jeż kl. 0
Karolina Wojtan gr. 3-4 latki
Paweł Pluder kl. 0
Dominika Gołąb kl. 0

Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Woli Trzydnickiej
Jakub Łoszak kl.II
Kinga Warchoł kl. II
Michał Kot kl.II
Patryk Latawiec kl. II
Julita Dziadura kl. II
Kacper Jocek kl. III
Karolina Krzysztoń kl. V
Wioletta Pelc kl. III
Julia Szabat kl. V
Adrianna Jocek kl. I
Aleksandra Lenart kl. III
Mateusz Płecha kl. V
Zofia Stępień kl. I

Publiczne Przedszkole w Trzydniku Dużym
Dominika Latawiec lat 5
Ksawery Czerniakiewicz lat 4
Damian Hołody lat 6
Stanisław Płecha lat 6
Gabriela Łukasik lat 5
Magdalena Olszówka lat 4

 

Komisja konkursowa oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom oraz ich nauczycielom i opiekunom za udział. Szczególnie dziękujemy osobom, które wykonały prace samodzielnie i zgodne z tradycją naszej Małej Ojczyzny, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.
Bardzo sobie cenimy, że jesteście z nami każdego roku. Zwracamy się jednak do dyrektorów, nauczycieli i rodziców z prośbą o przestrzeganie regulaminu konkursu odnośnie tradycyjności prac.
Informujemy, że najlepsze prace wyeksponowano na wystawie w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym i można je oglądać od 3 kwietnia do 5 maja 2018 roku oraz podczas Wielkanocnych Spotkań w Rzeczycy Ziemiańskiej - 26 kwietnia 2018 roku.

 

Galeria

1101831
Dzisiaj
Wczoraj
Wszystkie
131
983
1101831

Kto jest online

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.


Polecamy

 

 



 

 


logoiku

 

http://worldpc.pl/