1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • E-Kuchnia Blog - Warsztaty Medialne
  • WAKACJE Z GOK TRZYDNIK 2 - 6 LIPCA
  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE 2017/2018
  • 80 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • 19 POWIATOWE SPOTKANIA POETÓW „STACJA POEZJA”
  • Piszę, moje myśli błądzą
  • Męskiego Zespołu Obrzędowego w Budkach
  • 60 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Księżej
Previous
Next

Gminne Święto Sportu 2018

Około 400 zawodniczek i zawodników stawiło się we wtorek 5 czerwca na stadionie w Trzydniku Dużym, by wziąć udział w 27. Gminnym Święcie Sportu. Reprezentanci wszystkich szkół i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Olbięcina walczyli o medale w 41 konkurencjach.

Czytaj więcej >>

ü ORGANIZATOR NAGRODZI NAJLEPSZE PRACE KONKURSOWE, które będą prezentowane na wystawie w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym w dniach od 5 kwietnia do 5 maja  2018  roku.

E-Kuchnia Blog - Warsztaty Medialne

Celem trzydniowych spotkań jest integracja międzypokoleniowa dla młodzieży i seniorów, podczas których wspólnie przygotujemy proste dania, sfotografujemy je, spiszemy przepisy i umieścimy na kulinarnym blogu.
25 - 27 czerwca godzina 9.00 - 13.00.
Zapraszamy dzieci w wieku od 10 lat.
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy do 22 czerwca.

Czytaj więcej »

Wakacje z GOK Trzydnik Duży 2 - 6 lipca

W PROGRAMIE m.in: kulinaria, gry i zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne i muzyczne oraz zajęcia sportowe.
Zapisy na zajęcia do 22 czerwca.
Wycieczka do ENERGYLANDII w ZATORZE 6 lipca. Zapisy na wycieczkę do 28 czerwca.
Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Czytaj więcej »

Protokół z rozstrzygnięcia Konkursu Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej
Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym
3 kwietnia 2018 roku

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym ogłosił Konkurs Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej, na który wpłynęło 67 prac w kategorii „dzieci i młodzież” ze szkół podstawowych w Olbięcinie, Łychowie, Woli Trzydnickiej, Rzeczycy Ziemiańskiej oraz prace w kategorii „dorośli” z kół gospodyń wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej, Trzydniku Dużym, Łychowie, Rzeczycy Księżej, Woli Trzydnickiej, Węglinku, Węglinie, Klubu Nowoczesnych Kobiet w Olbięcinie, oraz od osób indywidualnych.
Komisja konkursowa w składzie: Sławomir Nowak, Magdalena Ciosek i Łukasz Ufniarz, biorąc pod uwagę przede wszystkim zgodność przedmiotu z tradycją, samodzielność oraz staranność wykonania prac, postanowiła przyznać następujące miejsca:

 

Kategoria - DZIECI i MŁODZIEŻ
NAGRODA GŁÓWNA

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łychowie
Bartosz Topolski kl. III
Tomasz Szkutnik kl. III
Paweł Teter kl. I
Emilia Szot kl.III
Julia Szkutnik kl. III

Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie
Tomek Wieczorek kl. IV
Małgorzata Pluder kl. IV
Julia Skórka kl. IV
Bartosz Ćwikła kl. VI
Marcel Czuba kl. IV
Patrycja Ćwikła kl. I

Publiczne Przedszkole w Olbięcinie
Szymon Ożóg kl. 0
Julia Szymańska kl. 0

Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Woli Trzydnickiej
Zuzanna Szymańska kl.III
Anna Biszczak kl. V
Marta Pernal kl. IV
Karol Biernat kl. III
Filip Rak kl. I
Kinga Latawiec kl. IV
Oliwia Gorczyca kl. V

Publiczne Przedszkole w Trzydniku Dużym
Bałażej Janiszewski lat 5
Wiktoria Jargieło lat 5

Rzeczyca Ziemiańska Kolonia
Tomasz Sala kl. VII
Zuzanna Sala II Gimnazjum

DYPLOM ZA UDZIAŁ

Publiczna Szkoła Podstawowa w Łychowie
Gabriela Kot kl. V
Adam Skoczylas kl. I
Rafał Skoczylas kl. VII
Jan Guzik kl. I
Sebastian Zawół kl. I

Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie
Julia Buda kl. III
Zosia Biszczak kl.III
Oliwia Sawka kl. III
Artur Buda kl. III
Szymon Buda kl. III
Julia Brodowska kl. I
Kewin Sołtys kl. II
Dominika Szymczyk kl. II
Julia Zagrodnik kl. I
Sebastian Owcarz kl. V
Damian Giełbuda kl. V
Natalia Gołąb kl. IV
Michał Mozgawa kl. II
Natalia Odrzywolska kl. V
Karolina Maciąg kl. V

Publiczne Przedszkole w Olbięcinie
Wojciech Jeż kl. 0
Karolina Wojtan gr. 3-4 latki
Paweł Pluder kl. 0
Dominika Gołąb kl. 0

Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Woli Trzydnickiej
Jakub Łoszak kl.II
Kinga Warchoł kl. II
Michał Kot kl.II
Patryk Latawiec kl. II
Julita Dziadura kl. II
Kacper Jocek kl. III
Karolina Krzysztoń kl. V
Wioletta Pelc kl. III
Julia Szabat kl. V
Adrianna Jocek kl. I
Aleksandra Lenart kl. III
Mateusz Płecha kl. V
Zofia Stępień kl. I

Publiczne Przedszkole w Trzydniku Dużym
Dominika Latawiec lat 5
Ksawery Czerniakiewicz lat 4
Damian Hołody lat 6
Stanisław Płecha lat 6
Gabriela Łukasik lat 5
Magdalena Olszówka lat 4

 

Komisja konkursowa oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom oraz ich nauczycielom i opiekunom za udział. Szczególnie dziękujemy osobom, które wykonały prace samodzielnie i zgodne z tradycją naszej Małej Ojczyzny, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.
Bardzo sobie cenimy, że jesteście z nami każdego roku. Zwracamy się jednak do dyrektorów, nauczycieli i rodziców z prośbą o przestrzeganie regulaminu konkursu odnośnie tradycyjności prac.
Informujemy, że najlepsze prace wyeksponowano na wystawie w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym i można je oglądać od 3 kwietnia do 5 maja 2018 roku oraz podczas Wielkanocnych Spotkań w Rzeczycy Ziemiańskiej - 26 kwietnia 2018 roku.

 

Galeria

1122553
Dzisiaj
Wczoraj
Wszystkie
198
218
1122553

Kto jest online

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.


Polecamy

 

 



 

 


logoiku

 

http://worldpc.pl/