1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • XXVII Twórcze Spotkania Kół Gospodyń Wiejskich
  • Wyjazd integracyjny do Świdnika Senior 60+
  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE 2017/2018
  • Pracownia Orange w Gminnym Ośrodku Kultury
  • 75 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • Piszę, moje myśli błądzą
  • Męskiego Zespołu Obrzędowego w Budkach
  • 60 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Księżej
Previous
Next

Wyjazd integracyjny do Świdnika Senior 60+

7 marca środa Wyjazd spod gok godzina 14.15
Ilość miejsc organiczona
Zgłoszenia do 1 marca, decyduje kolejność zgłoszeń.

Czytaj więcej >>

XXVII Twórcze Spotkania Kół Gospodyń Wiejskich

Franciszek Kwiecień Wójt Gminy Trzydnik Duży Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym zaprasza na XXVII TWÓRCZE SPOTKANIA KGW z okazji Dnia Kobiet. 
Godzina 13.00 WSTĘP WOLNY

Czytaj więcej »

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Zgłoś Się zostań wolontariuszem Pracowni Orange w Trzydniku Dużym. Osoby zainteresowane pracą jako wolontariusz w Pracowni Orange prosimy o kontakt wiadomości prywatnej - Pracownia Orange na Facebooku.

 

Czytaj więcej »

Protokół z podsumowania gminnego konkursu plastycznego „Najpiękniejszy pejzaż Wisły"
Trzydnik Duży, 31 października 2017 roku

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym ogłosił Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy pejzaż Wisły", którego celem było propagowanie idei Roku Rzeki Wisły, pobudzenie aktywności twórczej dzieci, młodzieży oraz dorosłych, wzbudzenie wśród dzieci i młodzieży chęci poznawania regionu, utrwalenie piękna Królowej Polskich Rzek. Konkurs miał charakter otwarty i adresowany był do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Trzydnik Duzy. Na konkurs wpłynęło 41 prac w 4 kategoriach wiekowych, wykonanych różnymi technikami: farby plakatowe, akwarele, pastele, kredka. Jury w składzie: Anna Ewa Sobota, Magdalena Ciosek, Sławomir Nowak, Łukasz Ufniarz, postanowiło, co następuje:

I KATEGORIA - uczniowie klas I-III

I MIEJSCE
Sebastian Zawół - 7 lat, SP w Łychowie Gościeradowskim

II MIEJSCE
Paweł Teter - 7 lat, SP w Łychowie Gościeradowskim

III MIEJSCE
Przemysław Wieczorek - 10 lat, ZSP w Woli Trzydnickiej

WYRÓŻNIENIE
Adam Skoczylas - 7 lat, SP w Łychowie Gościeradowskim

UPOMINEK ZA UDZIAŁ
Alicja Pasztaleniec - 9 lat, SP w Łychowie Gościeradowskim
Maja Grządka - 9 lat, SP w Woli Trzydnickiej
Zuzanna Bachanek - 9 lat, SP w Woli Trzydnickiej

II KATEGORIA - uczniowie klas IV-V

I MIEJSCE
Jakub Bryczek - 11 lat, SP w Woli Trzydnickiej

II MIEJSCE
Julia Mazur - 10 lat, SP w Woli Trzydnickiej
Karol Mazur - 10 lat, SP w Woli Trzydnickiej

III MIEJSCE
Gabriela Kot - 12 lat, SP w Łychowie Gościeradowskim
Bartosz Krawczyk - 11 lat, SP w Łychowie Gościeradowskim

WYRÓŻNIENIE
Jakub Tomczyk - 12 lat, SP w Woli Trzydnickiej
Oliwia Cieślik - 12 lat, SP w Woli Trzydnickiej
Aleksandra Zawół - 11 lat, SP w Łychowie Gościeradowskim
Jakub Miękina - 10 lat, SP w Łychowie Gościeradowskim

UPOMINEK ZA UDZIAŁ
Angelika Rej - 11 lat, SP w Woli Trzydnickiej
Oliwia Pachla - 10 lat, SP w Łychowie Gościeradowskim
Natalia Pałka - 12 lat, SP w Woli Trzydnickiej
Aleksandra Stender - 11 lat, SP w Łychowie Gościeradowskim
Piotr Pietras - 10 lat, SP w Woli Trzydnickiej
Konrad Tomczyk - 11 lat, SP w Woli Trzydnickiej
Krzysztof Janiszewski - 12 lat, SP w Łychowie Gościeradowskim
Milena Jarecka - 10 lat, SP w Woli Trzydnickiej

III KATEGORIA - uczniowie klas VI-VII

I MIEJSCE
Dawid Jarosz - kl. VII, SP w Rzeczycy Ziemiańskiej

II MIEJSCE
Tomasz Sala - kl. VII, SP w Rzeczycy Ziemiańskiej

III MIEJSCE
Kamila Kasica - kl. VII, SP w Rzeczycy Ziemiańskiej

WYRÓŻNIENIE
Bartek Rowka - kl. VI, SP w Rzeczycy Ziemiańskiej
Karol Oszust - kl. VI, SP w Rzeczycy Ziemiańskiej
Rafał Skoczylas - 13 lat, SP w Łychowie Gościeradowskim
Bartek Jóźwik - kl. VI, SP w Rzeczycy Ziemiańskiej

UPOMINEK ZA UDZIAŁ
Sebastian Krawczyński - kl. VII, SP w Rzeczycy Ziemiańskiej
Patrycja Pasztaleniec - 13 lat, SP w Łychowie Gościeradowskim
Michał Lenart - kl. VII, SP w Woli Trzydnickiej

IV KATEGORIA - Publiczne Gimnazjum w Trzydniku Duży

I MIEJSCE
Katarzyna Fiut, kl. III (praca z klasy II)

II MIEJSCE
Patrycja Kapica, kl. III

III MIEJSCE
Paweł Lenart, Kl. III

WYRÓŻNIENIE
Karolina Pawlasek, kl. III
Klaudia Rychlicka, kl. III

UPOMINEK ZA UDZIAŁ
Aleksandra Zięba, kl. III
Natalia Szymańska, kl. II

Osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. W trakcie oceny jury zwracało szczególną uwagę na zgodność pracy z tematem konkursu oraz oryginalny i ciekawy sposób ukazania rzeki Wisły. Liczył się sposób i technika wykonania - przy minimalnej pomocy osób dorosłych oraz ogólny wyraz artystyczny pracy.
Podsumowanie konkursu z wystawą prac i wręczeniem nagród będzie miało miejsce 9 listopada 2017 roku o godz. 11.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, podczas gminnych obchodów Święta Niepodległości. Laureatów zapraszamy po odbiór nagród i wyróżnień, publiczność zaś do obejrzenia wystawy, która czynna będzie do 1 grudnia 2017 roku.

 

Galeria

1079452
Dzisiaj
Wczoraj
Wszystkie
86
410
1079452

Kto jest online

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.


Polecamy

 fundacjaorange

 

 



 

 


logoiku

 

http://worldpc.pl/