1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Andrzejki Senior 60+
  • Protokół 21 JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE 2017/2018
  • Pracownia Orange w Gminnym Ośrodku Kultury
  • 75 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • Piszę, moje myśli błądzą
  • Męskiego Zespołu Obrzędowego w Budkach
  • 60 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Księżej
Previous
Next

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM, GMINNY OŚRODEK KULTURY W TRZYDNIKU DUŻYM
Spektakl słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów 
Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym.

9 LISTOPADA 2017 godzina 11.00 

Czytaj więcej >>

Protokół Najpiękniejszy Pejzaż Wisły

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym ogłosił Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy pejzaż Wisły”, którego celem było propagowanie idei Roku Rzeki Wisły, pobudzenie aktywności twórczej dzieci, młodzieży oraz dorosłych, wzbudzenie wśród dzieci i młodzieży chęci poznawania regionu, utrwalenie piękna Królowej Polskich Rzek. 

Czytaj więcej »

Protokół XVI Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Wsi

Komisja serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za przygotowanie prezentacji i występy podczas 16 Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Wsi, który pełni ważną rolę kulturotwórczą i propagującą twórczość artystyczną na terenie Powiatu Kraśnickiego. 

Czytaj więcej »

Protokół z rozstrzygnięcia Gminnego Konkursu Plastycznego 

ANIOŁY, ANIOŁKI, GwiazdY i Gwiazdki 
Konkursu Plastyki  Obrzędowej Świąt Bożego Narodzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, 20 grudnia 2016 roku

W listopadzie 2016 roku Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym ogłosił po raz szósty Konkurs Plastyczny „Anioły, Aniołki Gwiazdy i Gwiazdki”, który był adresowany do dzieci, młodzieży szkolnej i osób dorosłych.
Celem konkursu jest: kształtowanie postawy wrażliwości na obecność aniołów (natchnień, opieki, pomocy) w życiu człowieka, plastyczna prezentacja treści związanej z tematyką anielską, umożliwienie dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym zaprezentowania swojego talentu artystycznego w tematyce prac przestrzennych, rzeźb i płaskorzeźb.
Na konkurs wpłynęło 51 prace od dzieci, młodzieży i osób dorosłych, po obejrzeniu których komisja konkursowa w składzie Anna Ewa Sobota i Sławomir Nowak, Magdalena Ciosek przyznała:
NAGRODY ZA ZAJĘCIE I MIEJSCA

1. Patrycja Bral Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie, lat 10
2. Szymon Ożóg Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie
3. Katarzyna Anaszewska Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie, lat 8
4. Aniela Leszczuk Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie, lat 9
5. Natalia Gołąb Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie, lat 9
6. Marcelina Pietras Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Woli Trzydnickiej, lat 9
7. Artur Gumiela Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Woli Trzydnickiej, lat 10
8. Milena Jarecka Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Woli Trzydnickiej, lat 9
9. Mateusz Rychlicki Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Olbięcinie, lat 15
10. Magdalena Czajka Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Olbięcinie, lat 15
11. Bartosz Garbacz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Olbięcinie, lat 14
12. Małgorzata Kańkowska Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Olbięcinie, lat 14
13. Kacper Łukasik Publiczne Przedszkole w Trzydniku Dużym, lat 6
14. Martyna Mazurek Olbięcin, lat 7
15. Julia Zagrodnik-Wojtan Publiczne Przedszkole w Olbięcinie, lat 6
16. Rafał Skoczylas Publiczna Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim, lat 12
17. Jakub Miękina Publiczna Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim, lat 10

NAGRODY ZA ZAJĘCIE II MIEJSCA

1. Kamila Chudzik Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie, lat 9
2. Lena Grabuś Olbięcin, lat 6
3. Wiktoria Stępień Publiczne Przedszkole w Olbięcinie, lat 5
4. Alicja Olszowy Węglinek, lat 8
5. Mikołaj Warchoł Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Woli Trzydnickiej, lat 10
6. Szymon Zięba Publiczne Przedszkole w Trzydniku Dużym, lat 5
7. Dominika Latawiec Publiczne Przedszkole w Trzydniku Dużym, lat 3
8. Adrian Kozioł Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Olbięcinie, lat 16
9. Weronika Krajewska Kolonia Dąbrowa, lat 10
10. Andrea Wiśniewski Publiczne Przedszkole w Olbięcinie, lat 7
11. Zofia Stępień Publiczne Przedszkole w Olbięcinie, lat 6

NAGRODY ZA ZAJĘCIE III MIEJSCA

1. Julia Skórka Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie, lat 8
2. Mateusz Bral Publiczne Przedszkole w Olbięcinie, lat 3
3. Kewin Sołtys Bral Publiczne Przedszkole w Olbięcinie, lat 6
4. Wojciech Jeż Publiczne Przedszkole w Olbięcinie, lat 6
5. Aleksandra Patkowska Liśnik Mały, lat 3
6. Dominika Gołąb Publiczne Przedszkole w Olbięcinie, lat 5
7. Szymon Zięba Olbięcin, lat 3
8. Paweł Kot Publiczna Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim, lat 10
9. Agnieszka Rybińska Publiczna Szkoła Podstawowa w Łychowie Gościeradowskim, lat 11

NAGRODY ZA UDZIAŁ

1. Julia Buda Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie, lat 7
2. Artur Buda Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie, lat 7
3. Natalia Wójcik Publiczne Przedszkole w Olbięcinie, lat 5
4. Patryk Gołąb Zespół Publicznych Placówek Oświatowych w Olbięcinie, lat 11
5. Tomasz Żmuda Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Olbięcinie, lat 17
6. Jakub Kosikowski Publiczne Przedszkole w Trzydniku Dużym, lat 5
7. Adrianna Jocek Publiczne Przedszkole w Trzydniku Dużym, lat 6
8. Nikodem Suchora Publiczne Przedszkole w Rzeczycy Ziemiańskiej, lat 4
9. Maja Kosikowska Publiczne Przedszkole w Trzydniku Dużym, lat 4
10. Gabriela Łukasik Publiczne Przedszkole w Trzydniku Dużym, lat 4

Protokół z rozstrzygnięcia Konkursu Plastyki Obrzędowej Świąt Bożego Narodzenia kategoria twórcy ludowi


W listopadzie 2016 roku Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym ogłosił Konkurs Plastyki Obrzędowej Świąt Bożego Narodzenia, który był adresowany do dzieci, młodzieży szkolnej i twórców ludowych. Głównym celem konkursu jest kultywowanie i upowszechnianie tradycji i zwyczajów kultury ludowej związanej ze Świętami Bożego Narodzenia.
Komisja konkursowa w składzie: Anna Ewa Sobota, Sławomir Nowak, Magdalena Ciosek po obejrzeniu postanowiła przyznać:

Nagroda I stopnia dla:
Pani Anny Słabczyńskiej Lublin
Marcina Fudali SOSz-W w Olbięcinie
Pawła Banaszka SOSz-W w Olbięcinie
Emilii Sochaczewskiej Rzeczyca Ziemiańska

Organizatorzy i jury dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

 

Galeria

1048190
Dzisiaj
Wczoraj
Wszystkie
38
134
1048190

Kto jest online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.


Polecamy

 fundacjaorange

 

 



 

 

 

http://worldpc.pl/