1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Andrzejki Senior 60+
  • Protokół 21 JESIENNY KONKURS RECYTATORSKI
  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE 2017/2018
  • Pracownia Orange w Gminnym Ośrodku Kultury
  • 75 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej
  • Piszę, moje myśli błądzą
  • Męskiego Zespołu Obrzędowego w Budkach
  • 60 Lat Koła Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Księżej
Previous
Next

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM, GMINNY OŚRODEK KULTURY W TRZYDNIKU DUŻYM
Spektakl słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów 
Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym.

9 LISTOPADA 2017 godzina 11.00 

Czytaj więcej >>

Protokół Najpiękniejszy Pejzaż Wisły

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym ogłosił Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy pejzaż Wisły”, którego celem było propagowanie idei Roku Rzeki Wisły, pobudzenie aktywności twórczej dzieci, młodzieży oraz dorosłych, wzbudzenie wśród dzieci i młodzieży chęci poznawania regionu, utrwalenie piękna Królowej Polskich Rzek. 

Czytaj więcej »

Protokół XVI Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Wsi

Komisja serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za przygotowanie prezentacji i występy podczas 16 Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Wsi, który pełni ważną rolę kulturotwórczą i propagującą twórczość artystyczną na terenie Powiatu Kraśnickiego. 

Czytaj więcej »

 

REGULAMIN 
18 POWIATOWE SPOTKANIA POETÓW
„STACJA POEZJA”
Trzydnik Duży - 25 maja 2017 roku


ORGANIZATORZY
Starostwo Powiatowe w Kraśniku
Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym

ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE
Powiatowe Spotkania Poetów „Stacja Poezja” adresowane są do osób piszących wiersze. Celem „Stacji Poezja” jest pobudzanie aktywności twórczej w dziedzinie poezji, popularyzacja sztuki pięknego i mądrego mówienia, promocja i konfrontacja twórczości autorów wierszy.

ZASADY UCZESTNICTWA
18 Powiatowe Spotkania Poetów „Stacja Poezja” odbędą się 25 maja 2017 roku (czwartek) o godzinie 10.00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym.
Uczestnik Stacji Poezja prezentuje dwa wiersze o dowolnej tematyce napisane przez siebie, które osobiście czyta lub recytuje, i których nie prezentował w poprzednich latach w Trzydniku Dużym.
Zgłoszenie udziału następuje poprzez dokładnie wypełnienie karty uczestnictwa i nadesłanie jej wraz z tekstami (wersja papierowa) w terminie do 18 maja 2017 roku na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, 23-230 Trzydnik Duży.
Przyjęcie przez organizatorów karty uczestnictwa jest równoznaczne z zaproszeniem do tegorocznej Stacji Poezja. Organizatorzy nie będą dodatkowo powiadamiać uczestników o terminie i miejscu spotkania.

NAGRODY
Wszyscy uczestnicy Stacji Poezja otrzymają upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym.

POSTANOWIENIA OGÓLNE
Koszty przejazdu oraz ubezpieczenia uczestnicy pokrywają we własnym zakresie lub pokrywa je instytucja delegująca.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nieodpłatnej publikacji nadesłanych tekstów w mediach bez dodatkowej zgody autorów.
Organizatorzy nie zwracają nadesłanych tekstów.
Informacji na temat Stacji Poezja udzielają: Andrzej Gotner - Wydział Promocji, Starostwo Powiatowe w Kraśniku, tel. 81 826 17 92 oraz Magdalena Ciosek, Łukasz Ufniarz i Sławomir Nowak - Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, tel. 15 873 18 26.

 

Pobierz: regulamin karta zgłoszenia

    

Galeria

1048188
Dzisiaj
Wczoraj
Wszystkie
36
134
1048188

Kto jest online

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.


Polecamy

 fundacjaorange

 

  

 

 

http://worldpc.pl/